Rogue One - Stolen story

1. března 2017 v 21:58 | Fousáč |  Recenze a komentáře
Mrzký spoiler na Jednoho Tuláka?

Co se dnes dozvíme v televizních novinách?
Galaktický senát na popud Darth Andreje odhlasoval zavedení Imperiální evidence tržeb (IET) pro každou prodejdu spadající pod Galaktické Imperium. Zástupce drobných živnostníků a odborový předák Toydarian Watto z Mos Espy se vyjádřil následovně : ""Seš snad ňákej Jedi, že tady tak máváš pazourou? Já jsem Toydarian, na mě tyhle triky nefungujou, jenom prachy. Nemáš prachy, nemáš nic, nazdar! A nikdo jinej hypermotor T-14 nemá to si pamatuj!"
Veškeré údaje z pokladen se budou posílat přímo do datové centrály zvané "Hvězda S.M. Rti".


"Počkej Reyi právě nám přila nová informace, z produkce mi hlásí, že Imperiálním jednotkám Stormtrooperů se povedlo najít a dopadnout celosvětově hledaného teroristu Saw Gerrera, ovšem mezi nešťastné zprávy patří, že bylo přitom zničeno známé poutní místo Mekka ehmehmeeh... omlouvám se... Jedha"


"Tak to jsou zajímavé zprávy Lucie a co dnes večer uvidíme?"


"V dnešním díle Přátel se Monika s Rossem a Chandlerem rozhodnout navštívit místní obchodní centrum a koupit tam nějaké mapy hvězdy smrti, budou se zabývat tím, že jim nejde interneta proto to hned nemůžou tweetnout svým kamarádům na orbitu,... Monika taky povede proslov k radě bezpečnosti OSN, která ji ovšem nebude poslouchat, tak to půjde s Martinem Rotou říct vojákům, co se mají vylodit na Omaha Beach a čekají na proslov Daenerys... ok, nedává to sysel ale to nevadí.Jo a taky tam bude záporák z Bonda.. ptáte se proč? Protože ILL BE THERE FOR YOUUU"
"V dnešním Natočto uvidíte blce co má krátký kabel telefonu, zničující srážku bitevních lodí a pána v černém co máchá červeným klackem"


"Po půlnoci vás čeká Peříčko s princeznout Leiou na pozadí jaderného výbuchu"

To je pro dnešek vše... normální recenzi na Tuláka jedna asi nesplácám, protože to nejde... bylo toho moc, šneci jsou rychlí a já moc ožralej. Brou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama