Srpen 2017

Výlet na Čachtický hrad a rozhovor s Hraběnkou

17. srpna 2017 v 19:51 | Fousáč |  Recenze a komentáře
Dneska jsme s Ivem navštívili Čortův Hrád až daleko za hranicí naší krásné Moravy. Ve skutečnosti je to Čachtický hrad na Slovensku a nám se podařilo na místě zastihnout i přízrak zde zesnulé Alžběty Báthoryové. Nechvalně známá krvavá hraběnka nám ochotně poskytla rozhovor. Nejprve se divila, že země, ve které se nachází je nějaké Slovensko, když to odjaktěživ byly Horní Uhry. Potom jsme se dostali k ožehavějším otázkám, například to, že je považována za největší vražedkyni v historii, od té doby co Lucrezie Borgia pozvala svoje přátele na kafé a dezert:


My: Co si myslíte o tom, že vám historie připisuje až 650 obětí?


Hraběnka: A proč bych vám měla sdělovat svoje oběti? Co je vám vůbec potom kolik mám sloužících. Sorry jako.


My: Ovšem u soudu s vámi jste byla obviněna z toho, že jste se koupala v krvi panen, pila jejich krev a podle kazatele Ponického dokonce z kanibalismu.


Hraběnka: Je to podvrh, je to kampaň. Vy tu stále řešíte lži o mně, které vyrobili bývalí pracovníci na mém panství. Ten pán je zhrzený, neustále lže.

My: Ale přesto, prý má důkazy.


Hraběnka: Jeho důkazy jsou provokace, není v nich žádná pravda a číst je nebudu.


My: Rozumím, přesto...


Hraběnka: Nechte mě mluvit kurva jako.

My: Tak prosím mluvte...


Hraběnka: Všechno je to vykonstruovaný proces proti mé osobě. Všeci kradnů. Je to kampaň, za všechno může palatín Turzo, symbol korupce. Ten se spojil s uherskou šlechtou aby získali moje pozemky. Já nelžu, nekradu, nikomu nejdu na ruku. A víc vám k tomu říkat nebudu, sbohem.